Jaká společnost vyrábí nápoje z konopí?

Jaké společnosti vyrábí konopné nápoje?

Malým Tomášem jsem se poprvé setkala s konopnými nápoji. Santiniho v ruce a s trochou štěstí v sázce, já jsem mu uvařila večeři a on mě překvapil láhví konopného piva. Byla jsem zvědavá a na rozdíl od mé kočky Míši, kteří se vždy schovává, když něco nového přijde domů, nebyla jsem tak zdrženlivá. A na můj překvapení byl nápoj velmi chutný. Od té doby konopné nápoje překvapivě patří do naší domácnosti. Dnes bych se s vámi chtěla podělit o několik společností, které tyto lahodné nápoje vyrábějí.

Canopy Growth Corporation

Canopy Growth Corporation je jedním z průkopníků v oblasti konopných nápojů. Tato kanadská společnost je jednou z největších na světě, která se zabývá pěstováním a distribucí konopí. Navíc nabízí širokou škálu konopných nápojů pod značkou Tweed. Vyrábí piva, limonády a dokonce i energetické nápoje se zvláštní příchutí. Ale moje oblíbená je jejich konopná sodovka. Je sladká, ale ne moc, a ten malý zázrak konopí jí dodává jedinečný nádech.

Hexo Corp

Dalším hráčem v této hře je Hexo Corp, také z Kanady. Hexo se považuje za jednoho z předních výrobců konopných nápojů s inovativními recepturami a na rozdíl od Canopy vyrábí také víno z konopí. A kdopak by si nedal konopné víno, hlavně pokud jeho chuť zahrnuje tóny borůvky? Právě Hexo to zvládá!

Aurora Cannabis Inc.

Aurora Cannabis Inc. je další velká společnost, která sahá do trhu konopných nápojů. Díky partnerství s některými z největších nápojových společností na světě Aurora dokázala přinést konopné nápoje na novou úroveň. Jejich produkty jsou elegantní a sofistikované, ať už jde o šumivá vína nebo destiláty. Pro mě je to konopný champagne, kdykoli mám něco k oslavě!

Pharmacielo Ltd.

Když se řekne konopné nápoje, je třeba také vzít v úvahu farmaceutický průmysl. Pharmacielo Ltd. je kolumbijská společnost, která se specializuje na výrobu konopných derivátů pro farmaceutické použití. Jedním z jejich unikátních produktů je konopný čaj, který má uklidňující a relaxační účinky, které ocení každý, kdo hledá odpočinek po náročném dni.

New Age Beverages Corp.

Na závěr, ale rozhodně ne poslední, je New Age Beverages Corp., americická společnost, která se zabývá výrobou zdravých nápojů. Mezi jejich produkty patří všechno od detoxikačních čajů až po konopné limonády. Osobně mě zaujala jejich bez cukru konopná limonáda, která je pro mě ideální kombinací sladké a svěží chuti bez přidaného cukru. Ideální pro teplé letní dny!

Jsou velké společnosti, které se věnují výrobě konopných nápojů. Výroba konopných nápojů je vzrušující a inovativní průmysl, který neustále roste a rozšiřuje se. Konopné nápoje nabízejí jedinečné a alternativní možnosti pro ty, kteří vyžadují něco jiného než tradiční alkoholické a bezalkoholické nápoje. A co více, můžete se s nimi spojit na zážitku přírody s každým douškem.

Pro mě osobně konopné nápoje symbolizují spojení tradičních chutí a moderních inovací. To je to, co mě na nich fascinuje. A doufám, že se mi podařilo přenést kus této fascinace na vás.

Napsat komentář