Jak konzumujete květ konopí?

Ruzné Způsoby Konzumace Květů Konopí

Ahoj, jsem Tomáš a dnes bych vám rád pověděl, jak různě můžeme konzumovat květy konopí. Dlouho jsem se domníval, že konopí se jen kouří. Ale pak mi Magdalena jednou ukázala, jak konopí používá ve své kuchyni, a byl jsem ohromen. A ne, nedělá z něj jen brownies! Kdo by to do něj dal!

Kouření Květů Konopí

Nejtradičnější způsob konzumace květů konopí je kouření. Ale co znamená "kouření" konopí? Dobře, to je dost široké téma. Kouření konopí zahrnuje řadu různých metod. Zviditelnil jsem je všechny na Magdalenině zahradní párty a věřte mi, byla to zábava!

Edibles - Pojídání Květů Konopí

Moje drahouška Magdalena vytvoří z květů konopí vše od bonbonů až po nápoje. To je to, co miluji na konopí - jeho univerzálnost. To můžete přidat do jakékoli receptury, kterou máte rádi nebo vytvořit úplně nový recept. Jako třeba konopné pesto, které Magdalena nedávno vyzkoušela na naše hosty. Kazdý se ptal na recept a já jsem se cítil jako na michelinské restauraci.

Konopné Oleje a Masti

Konopné oleje a masti jsou další skvělou možností pro ty, kteří se chtějí dostat k léčivým vlastnostem konopí. Také můžou být velmi užitečné pro ty, kteří nesnášejí kouření nebo se bojí psychotropních účinků. Vždy jsem byl trochu skeptický vůči tomu, mohou konopné oleje opravdu fungovat? Ale pak mi Magdalena přinesla z města konopný olej, když jsem měl silnou migrénu. Po jeho použití se mi stav velmi zlepšil. To je prostě další věc, kterou miluji na konopí - jeho široká škála použití.

S vapování Květů Konopí

V posledních letech se stále více lidí v České republice přiklání k vapování, především kvůli jeho zdravějším účinkům než kouření. Nemůžu jim to vyčítat. Vždyť kdo by nechtěl konzumovat konopí způsobem, který je šetrnější k našim plicím? I když jsem byl zprvu velmi skeptický, musel jsem uznat, že vapování je opravdu skvělá metoda. Moje první zkušenost s vapováním byla směšná. Magdalena mi koupila vaporizér k hodinám a já jsem neměl tušení, jak ho používat. Ale po chvíli jsem se tomu naučil a nyní se na vapování těším jako na každodenní rituál.

Takže, jak konzumujete květy konopí? Je to kouřením, vapováním, jedlými výrobky, oleji nebo mastmi? Nebo máte svůj oblíbený způsob, jakým byste chtěli podělit se s námi? Těším na vaše kommentáře a názory.

Napsat komentář