Fungují tvrdé bonbony s jedlými přísadami rychleji?

Úvod do světa tvrdých cukrovinek

No, vážení přátelé, nejsem zde, abych vám dával lekce z cukrářské výroby, ale spíše se budeme ponořovat do fascinujícího světa tvrdých cukrovinek jako jsou edibles, jídla infuzovaná konopím. Ale jméno mi je Karel a žiji v Brně, kde mám i svého psa jménem Rolf. Dnes se budeme bavit o základní otázce - fungují tvrdé bonbóny edibles rychleji?

Základní princip fungování 'edibles'

Předtím, než zahájíme debatu o rychlosti účinků bonbonů edibles, je důležité chápat základní principy jejich fungování. Edibles jsou potraviny nebo nápoje, do kterých je přidán konopí. Při konzumaci se uvolňuje THC (tetrahydrokannabinol), hlavní psychoaktivní látka v konopí. Tato látka se v těle mění na 11-hydroxy-THC, což je mnohem silnější. Je to ten zvrat, který způsobuje, že účinky edibles mohou být mnohem silnější než účinky kouření konopí.

Má za to, že na můj žaludek účinkuje různorodě. Je to trochu jako moje dobrodružství s Rolfem když jsme šli na výlet do přírody. Namísto toho, aby Rolf následoval stezku, rozhodl se použít vlastní cestu přes les. Zjistil jsem, že i když je to zpočátku vzrušující, na konci jsem byl hodně vyčerpaný, protože jsem měl pocit, že se to všechno táhne. To je podobné tomu, jak se cítím, když jím edibles, i když s mnohem méně blátem.

Proč tvrdé cukrovinky edibles nejsou tak rychlé

Na rozdíl od kouření, kde THC je rychle absorbováno plicemi do krevního oběhu a dosáhne mozku během několika minut, edibles musí projít trávicím systémem. Když zkonzumujete bonbon edibles, musí tělo nejdříve strávit bonbon a absorbovat THC do krevního oběhu skrze střeva. To může trvat několik hodin, a to znamená, že účinky nejsou okamžité. Navíc rychlost, kterou se tělo THC zbaví, také závisí na vaší metabolismu a type těla.

Psaní na cukrovinkách může být klamavé

Běžně se na obalu cukrovinek uvádí obsah THC. Přesto, u edibles může být skutečný obsah THC mnohem vyšší. Takže i když se tváří jako malý kousek sladké tečky, může vás udržet v pohodě po delší dobu než jste očekávali. Je to trochu jako s Rolfem. Vypadá krotce, ale když ho pustíte na procházku, ukáže vám, že je to opravdový vlčák.

Tipy pro konzumaci tvrdých cukrovinek edibles

Ačkoli edibles mohou být silné a jejich účinky se mohou projevovat pomalě, zde jsou nějaké tipy, které vám mohou pomoci řídit se ve světě konopných bonbonů. Za prvé, začněte malým. Nejspíš nechcete, aby vaše první zkušenost s edibles byla jako můj první výlet s Rolfem. Začněte s malou dávkou a čekejte dostatečně dlouhou dobu, než se rozhodnete jít na další bonbon. A konečně, edibles nejsou pro každého. Stejně jako Rolf neni pro každého.

Závěrečná myšlenka

V závěru lze říci, že tvrdé bonbony edibles nepracují rychleji než jiné formy konopných produktů. Ale je to velmi individuální záležitost a záleží na zdravotním stavu a metabolismu každého jednotlivce. Takže pokud zkoušíte edibles poprvé, berte to s mírou, stejně jako když se poprvé setkáváte s novým psem jako je Rolf. Protože ani jeden z těchto zážitků se nemusí stát rychle.

Napsat komentář